درباره

خانه / درباره

شرکت نهال کهن البرز به شماره ثبت 28125 و دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد توانایی بالا بردن رشد تبلیغات در سایت خود و دارای رتبه بالایی میان وبسایت های هم رده خود است.

 

اهداف ما

همه ما ميدانيم داشتن محيطی امن و آرام در زندگی و کار،تاثير بسزايی در بهبود کيفيت زندگی بشر دارد. امروزه با توجه به تکنولوژی پيشرفته در زندگی،زمان عنصر مهمی در رفع نيازهای ضروری و غير ضروری ميباشد. سرعت و کيفيت در انجام کار باعث رضايتمندی مشتری است. اصل مهمی که اغلب در تحقق آن کوتاهی شده و ناديده گرفته ميشود. 

شرکت نهال کهن البرز به شماره ثبت 28125 و شناسه ملی 14004833298

انديشه ما انجام کليه امور خدمات ساختمان و محل کار شما با سرعت و کيفيت بالاست. لذا بر آن شديم با طرح کلان اورژانس خدمات،بطور سازمان يافته براي اولين بار در کشور،بصورت شبانه روزی کليه امور خدماتی شما را مطابق با استاندارد انجام داده و رضايت مندي شما را که هدف اصلی ماست به دست آوريم.

(با اميد موفقيت در پيشبرد اين پروژه،مديريت مجموعه نهال کهن البرز)

تلفن: 02632803021

ایمیل: Info at nahal-em.com

  تماس باما
  شرکت تجارت الکترونیک نهال کهن البرز

دفتر مرکزی: کرج،میدان امام حسین (ساسانی)،ابتدای بلوار هفت تیر،پلاک 17

تلفن: 22-0263803021
ایمیل : info at nahal-em.com
24 ساعت شبانه روز

  نمادها و شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

  درباره ما

شرکت نهال کهن البرز به شماره ثبت 28125 و شناسه ملی 14004833298 انديشه ما انجام کليه امور خدمات ساختمان و محل کار شما با سرعت و کيفيت بالاست. لذا بر آن شديم با طرح کلان اورژانس خدمات،بطور سازمان يافته براي اولين بار در کشور،بصورت شبانه روزی کليه امور خدماتی شما را مطابق با استاندارد انجام داده و رضايت مندي شما را که هدف اصلی ماست به دست آوريم.